babatkahracky.sk > Video hračky pre bábätká

Video hračky pre bábätká

Kolotoč pre bábätká Cotoons od Smoby

Kolotoč pre bábätká Cotoons od Smoby nad postieľku vydáva krásne melódie, ktoré upokoja vášho drobčeka pred spaním. Kolotoč hrá 10 minút, ale môžete ho ovládačom nastaviť až na 40 minút. Stlačením zapnete jemné svetielko, ktoré sa odráža na stenách a vytvára príjemnú atmosféru. Pozornosť vášho anjelika zaujmú farebné kvetinky a motýliky zavesené na kolotoči.

Hračky pre bábätká Catoons Smoby

Catoons sú obľúbené postavičky zvieratok z francúzsko-kanadského animovaného seriálu pre najmenšie detičky. V našej ponuke nájdete hračky s týmto motívom od francúzskeho výrobcu Smoby. Vaši drobčekovia sa určite potešia didaktickým hračkám, chodítkam, hracím dekám či hračkám do vane alebo do postieľky z dielne Catoons.

Drevené puzzle pre najmenších

Drevené hračky Janod sú známe výnimočným dizajnom a kvalitou. Táto milá skladačka s rodinou zajačikov je vhodná pre detičky od 18 mesiacov. Hračka je vyrobená z bezpečného a kvalitného dreva. Farebnosťou aj krásnym prevedením si získa pozornosť každého drobčeka. Deti si hrou s drevenou skladačkou rozvíjajú svoje logické myslenie aj motorické zručnosti.

Plyšové hračky pre bábätká Kaloo

Bábätká spoznávajú svet cez zmysly. Mäkkučké plyšové hračky si zamilujú už od svojho prvého dňa. Hračky Kaloo sú vyrobené z kvalitných materiálov a s citom pre jemnú detskú pokožku. Proces výroby týchto hračiek je prísne kontrolovaný. Hračky francúzskeho výrobcu Kaloo spĺňajú aj európske normy bezpečnosti a kvality. Sú teda vhodné pre novorodencov.

Vyberte si na našej stránke krásne hračky pre vaše bábätko. Iné skvelé hračky máme v našej ponuke hračiek na internetovom obchode Mackoviahracky.sk.

 

Navigácia