babatkahracky.sk > Hračky pre bábätká

Hračky pre bábätká

Hračky pre kojencov pomáhajú rozvíjať fantáziu a kreativitu už od narodenia. Tie nájdete na tejto mikrostránke a aj na našom internetovom obchode v rôznych farbách a variáciách, z ktorých si určite vyberiete pre vaše dieťa to najlepšie. Potešte ho hračkou. Hračky pre bábätká do troch mesiacov, s ktorými sa zabavia a minú prebytočnú energiu. Ide hlavne o hračky do postieľky.

Bábätko sa v prvých týždňoch svojho života zoznamuje s vonkajším okolím a má čo robiť, aby sa prispôsobilo skutočnému svetu. V týchto týždňoch je veľmi dôležitá láska, starostlivosť a dotyky rodičov. Po pár týždňoch začína bábätko viac vnímať farebné predmety, zlepšujú sa mu motorické schopnosti, zrak a pohybová aktivita.

Na toto obdobie sú vhodné hračky pre bábätká ako kolotoče, chodítka, hračky do postieľky, vankúšiky a iné hračky. Smoby hračky sú v rôznych farebných prevedeniach a motívoch. Niektoré majú zvuky a svetielka, ktoré potešia a zabavia nielen v postieľke. Tým, že sa ich dieťa usiluje dotknúť, hračku chytiť a rozkolísať, sa učí ovládať svoje končatiny.

Kolotoč nad postieľku Cotoons kvet
Kolotoč so svetlom a melódiami pomôže pri uspávaní bábätka.

Hračky predávame od európskych výrobcov, ktorý sú zárukou najvyššej kvality a bezpečnosti v tejto oblasti. Popredný výrobca hračiek je firma Smoby, ktorá ponúka široký sortiment nielen hračiek pre bábätká.

Vhodné hračky pre staršie detičky sú napríklad hracie knižky, ktoré vydávajú rôzne melódie a obsahuje farebné obrázky, prostredníctvom ktorých spoznávajú nové veci. Napríklad Smoby detská hracia knižka vyhráva 12 rôznych melódií, má tvar zeleného stromu a strany v knižke zobzrazujú ovocie, kvetinky a rozkvitnutú lúku s včielkou.

 

Navigácia