babatkahracky.sk > Novinky > Keď nedokážu spať v tme, pomôžu lampáše Beaba

Keď nedokážu spať v tme, pomôžu lampáše Beaba

Možno to poznáte aj vy. Vaše dieťatko sa v noci bojí spať potme, neustále plače a vy si neviete rady. Na každý problém však existuje vhodné riešenie.

Ktoré dieťa sa nebojí tmy? Možno sa nájdu malí odvážlivci, pre ktorých je spánok hračkou, ale veľmi veľa detí má problém so zaspávaním potme. Boja sa rôznych nočných príšer a rodičia nevedia, ako svojmu maličkému vysvetliť, že sa nemusí ničoho báť. Svetlo je pre tieto deti veľmi dôležitým faktorom pre kvalitný spánok. Svetlo si deti spájajú s radosťou, peknými zážitkami a veria, že počas jeho vlády nevylezie spod postele žiadne strašidlo.

Nočná lampička spoľahlivo pomôže vášmu dieťatku zaspať.

Nočné svetlo naozaj pomáha

Poznáme ho pod názvom nočná lampička, lampáš alebo jednoducho detská lampička. Táto skvelá vec spoľahlivo pomôže dieťatku so zaspávaním a uvedie ho do hlbokého a kvalitného spánku, počas ktorého sa mu budú zdať krásne sny. Detské lampičky sú vyrábané v rôznych variantoch, farbách a tvaroch. Líšia sa aj funkciami – niektoré dokážu meniť intenzitu svetla, dobou výdrže pri svietení a typom napájania, či už fungujú na klasické batérie alebo ich dobíjate pomocou USB kábla. Touto funkciou disponujú najmä moderné lampáše značky Beaba, ktoré sú vyvíjané s maximálnym dôrazom na potreby vášho dieťaťa.

Navigácia